ברוכים הבאים לאתר החדש של EROTEX!

בדי ריפוד חוץ – בגשם, בשמש ובכל מזג אוויר

בד חוץ דגם ראיור 3786

ריהוט החוץ שלנו צריך להיות מרופד בבד המתאים, שיהיה עמיד מזג האוויר, באופי השימוש ובלי להתפשר על העיצוב , המראה והנוחות. זה בדיוק תפקידם של בדי ריפוד החוץ. אצלנו בארוטקס תוכלו למצוא מגוון רחב – בואו נכיר אותם.

איך בוחרים בדי ריפוד לריהוט חוץ כמו כסאות רחצה בים או ריהוט בסירות, בגני אירועים או בגינות ציבוריות? אנחנו בארוטקס ריכזנו עבורכם כל מה שאתם צרכים לדעת לפני רכישת בדים לריפוד חוץ, החל מהשימושים הנפוצים ועד השאלות שצריך לשאול לפני שבוחרים את הבד האידיאלי.

מהם בדי ריפוד חוץ?

בדי ריפוד חוץ הם בדים שאפשר לרפד באמצעותם רהיטים שייעודם המרכזי במקומות פתוחים, חשופים, בכל מזג אוויר ולאורך זמן. לרהיטים שמטרתם הוא שימוש חיצוני כמו פינת ישיבה במרפסת הביתית או בגן אירועים, יש משימה לא פשוטה: הם צרכים להתמודד עם השמש הישראלית, רוחות חזקות, ימי גשמים, עובש, טחב ועוד שלל אתגרים. בשביל להצליח לעמוד בתכלית שלשמה הם יוצרו לאורך זמן, החומרים מהם עשויים רהיטי החוץ חייבים להיות עמידים ובפרט בדי החוץ.

בדיוק לצורך מטרה זו קולקציית בדי החוץ של ארוטקס פותחה באמצעות טכנולוגיה חדשנית המונעת טחב, מתנקה בקלות ומונעת חדירה של אבק, נוזלים, לכלוך וכתמים קשים אל תוך בדי החוץ. קולקציית בדי החוץ מותאמת במיוחד לאקלים החם והלח, עמידה בפני קרני שמש (UV), צבע הבד אינו דוהה ואינו מתכלה, והם אף עמידים בפני גשם, כלור, מלחים, טחב, כל סוגי השמנים למיניהם (שמני שיזוף) וכו'.

למה משמשים בדי חוץ?

בכל הקשור לעולם הימי לבדי החוץ יש אינספור שימושים החל מסירות, יאכטות, אופנועי ים ועד מיטות שיזוף, פינות ישיבה בבריכה ועוד. בנוסף, שימושים נוספים נעשים בגני אירועים, גנים ציבוריים, מרפסות שמש ועוד. למעשה כל מקום שחשוף לאקלים החם או למיקום לח (לרבות חופי ים) נעשה בו שימוש.

מה צריך לדעת לפני רכישה?

המגוון של בדי ריפוד החוץ הקיים היום בשוק הוא בהחלט עשיר, לכן כשנרצה לבחור את הבדים המתאימים לשימוש הספציפי נענה תחילה על השאלות הבאות:

  • באיזה תנאים הבד צריך לעמוד?
  • מה רמת החשיפה לשמש?
  • האם הבד צריך להימצא בסביבה של מים?

ועוד שאלות שנועדו לאפיין את השימוש.

אצלנו בארוטקס ניתן למצוא מגוון של קטלוגים של בדי ריפוד חוץ. המומחים של ארוטקס יודעים לפי התשובות שלכם להתאים את בדי ריפוד החוץ שיענו על הצרכים המדויקים שלכם. כך למשל, לריהוט חוץ שמטרתו להיות בסביבת מים, נתאים את ריפוד החוץ הייעודי לו בקטלוג 'סאן', שם ניתן למצוא בדים מיוחדים המגיעים עם שכבת הגנה המונעת ממים לחדור.

בנוסף, תמיד אפשר לפנות ליועצים שלנו בארוטקס על מנת שיעזרו לכם להתאים את הבדים לייעוד שלכם.

איפה כדאי לרכוש בדי חוץ?

איזו שאלה מצוינת – בארוטקס כמובן! באחד משלוש הדרכים הבאות: כאן באתר ברכישה אונליין, בחנות שלנו בבניין פנורמה בתל אביב או בהזמנה טלפונית.

כשבוחרים בדים לריפוד חשוב להתאים את הבדים למטרה שלשמה מיוצר הרהיט, בתנאי הסביבה ועוד.  לשם כך מומלץ להתייעץ עם היועצים שלנו שידעו לשאול את השאלות הנכונות ולהתאים לכם את בדי ריפוד החוץ המתאימים ביותר מהם תוכלו ליהנות לאורך זמן.

כאן באתר תוכלו למצוא  מגוון רחב של בדים לריפוד חוץ שיעצבו את הסביבה ויכניסו אווירה ייחודית, המותאמים לתנאי חוץ של שמש, גשם ועוד, מבלי להתפשר על צבעוניות וטקסטורות שונות.

בודק...